MYŚLICIELE ZAKŁADAJĄ "WARZYWNĄ GRZĄDKĘ"

Wraz z nadejściem wiosny Myśliciele posadzili cebulki i wyhodowali swój własny szczypiorek.

POWITANIE WIOSNY

Myśliciele głośno i radośnie powitali wiosnę. Pamiętali o Dniu Kolorowej  Skarpetki. Zabawom i uśmiechom nie było końca.

DZIŚ SPOTKANIE Z "PANEM ANDERSENEM"

Grupa Bystrzaków i Myślicieli wybrała się dziś do CK Mrowisko na przedstawienie pt.:"Pan Andersen".

KREATYWNE ZAJĘCIA U BYSTRZAKÓW.

DZIEŃ DINOZAURÓW W BIBLIOTECE SZKOLNEJ

Kiedy żyły dinozaury???? ? Co jadły? Jak się rodziły? Na te pytania odpowiedzieliśmy sobie wraz z grupą Bystrzaków i Myślicieli - dzieci ze szkolnych oddziałów przedszkolnych, odwiedzający bibliotekę szkolną. Wszyscy z zaangażowaniem wykonywali zadania: tropienia śladów, odkopywania szkieletów, liczenia gadzich jaj czy dekorowania grzbietów dinozaurów. Zabawy i radości nie było końca!

MYŚLICIELE W BIBLIOTECE

Poszukiwanie dinozaurów.

Myśliciele zaprezentowali swoje talenty

DZIEŃ KOBIET U BYSTRZAKÓW

Były śpiewy i tańce oraz kreatywne zabawy.

DZIEŃ DINOZAURA

Świetna zabawa to jest to co Bystrzaki lubią najbardziej, tak obchodzimy dzień Dinozaura.

KOLEJNE ZAJĘCIA BYSTRZAKÓW W MIEJSKIEJ BIBLIOTECE

Dziś dowiedzieliśmy się wielu ciekawych informacji o prehistorycznych zwierzętach. Były też warsztaty malowania figurek.