Dzisiejszy dzień w naszej szkole był inny niż wszystkie - NIEZWYKŁY :)

Uczniowie mogli wykazać się kreatywnością, "poszaleć z ubiorem" i oficjalnie pokazać swój ulubiony styl. Zamiast w plecakach podręczniki i przybory szkolne przyniesiono w różnych nosidłach. Czegóż to nie mogliśmy zobaczyć: wózki, szuflady, skrzynki na narzędzia, walizki, wiaderka, garnki itp. - zachęcamy do obejrzenia zdjęć :) Można było przynieść swoje ulubione maskotki i pluszaki. Pojawiły się też milusie kocyki i podusie :) Podczas przerw towarzyszyła nam muzyka relaksacyjna.