WARSZTATY FLORYSTYCZNE "A W SERCU CIĄGLE MAJ"

24 maja w naszej szkole odbyły się kolejne Warsztaty Florystyczne "A w sercu ciągle maj" w ramach projektu "Rok Szkolnej Aktywności". W czasie zajęć Wolontariusze wraz z  zaproszonymi  gośćmi - przedstawicielkami Klubu Seniora z naszej dzielnicy wykonali przepiękne kompozycje z żywych roślin i materiałów florystycznych. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólnie spędzony czas

Dzień Galaretki - Akcja Charytatywna

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom i wolontariuszom, którzy zaangażowali się w przygotowanie i przeprowadzenie Akcji Charytatywnej -Dzień Galaretki. Cały dochód 274 zł został przeznaczony na rehabilitację Mateuszka z Domu Dziecka.
Jesteście wspaniali!!  Zawsze możemy na Was liczyć! Dziękujemy!

Smacznie, Zdrowo, Kolorowo- Dzień Galaretki-Akcja charytatywna

W najbliższy czwartek 25 kwietnia 2024r. w naszej szkole odbędzie się akcja charytatywna - Dzień Galaretki.????
W związku z planowanym wydarzeniem Wolontariusze, chętni uczniowie wraz z rodzicami przygotują pyszne, kolorowe galaretki ????w jednorazowych pojemniczkach, kubeczkach. Czekamy na galaretki???? w czwartek rano. Nasza akcja to przyjemne z pożytecznym. Dochód ze sprzedaży galaretek ????przekażemy na pomoc podopiecznym Fundacji Koniczynka.
Jeśli lubicie pomagać innym to zapraszamy do działania!❤️????????

WYNIKI MIEJSKIEGO KONKURSU NA OZDOBĘ WIELKANOCNĄ

Z przyjemnością przedstawiamy wyniki Miejskiego Konkursu na Ozdobę Wielkanocną oraz prezentujemy prace laureatów:

klasy I-IV

Serdecznie gratulujemy laureatom!

PRACE PREZENTUJEMY W ZAKŁADCE EDUKACJA REGIONALNA

A U NAS JUŻ WIELKANOC - podsumowanie kiermaszu szkolnego

Dziękujemy serdecznie wszystkim rodzicom, uczniom i mieszkańcom dzielnicy za wsparcie i hojne serca. Szczególne podziękowania kierujemy do pań z Klubu Seniora- za współpracę i ofiarowanie przepięknych pisanek na nasz kiermasz. ❤️ ???? ???? Dzięki Wam kolejny raz możemy pomóc potrzebującym. Zebrane pieniądze wsparły działania Fundacji Koniczynka dla Mateuszka z Domu Dziecka 400 zł, Wydawnictwo Artystów Malujących Ustami i Nogami, kartki okazjonalne - 42 zł, Stowarzyszenie "Sursum Corda"- ("W górę serca"), Kartki Dobroczynne - 50 zł oraz pomoc w zakupie pompy insulinowej dla ucznia naszej szkoły -550 zł.
Wszystkim serdecznie dziękujemy! ❤️ ???? ????
Wolontariusze z Opiekunami.

I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ZAJĄCZKIEM WIELKANOCNYM

Serdecznie zapraszamy wszystkich do włączenia się do akcji „Zostań Zajączkiem Wielkanocnym”- świątecznej zbiórki rzeczy dla dzieci z oddziałów onkologicznych. W tym roku zebrane przez nas prezenty zostaną przekazane dla dzieci ze szpitala w Zabrzu. Zbiórka będzie trwała do 16 marca. Prosimy pamiętać, że ze względu na stan zdrowia dzieci zbieramy tylko nowe i oryginalnie zapakowane rzeczy.
Zbieramy: zabawki, pluszaki, lalki, książki, gry planszowe, puzzle, klocki, akcesoria elektroniczne, artykuły szkolne, jaśki, kocyki, ciepłe skarpetki, słodycze, soczki, płatki śniadaniowe, dżemy, nutellę, kubki.
Wspólnie wywołajmy uśmiechy na twarzach dzieci!

"ALICJA W KRAINIE CZARÓW I KOSZMARÓW "

Uczniowie z klasy 8a, 8b, 7a, 6a i 6b odpowiedzieli na zaproszenie Zespołu Szkół Ogólnokształcących  nr 8 w Gliwicach . "Alicja w Krainie Czarów i Koszmarów". Dziękujemy za tak miłe przyjęcie i prawdziwą ucztę dla duszy. Ogromne brawa dla reżysera , aktorów .... Yehor Vornik zawsze będziesz w naszych ❤️

UWAGA NA JEŻE

W minionym tygodniu Wolontariusze z naszej szkoły w ramach projektu "Wymiennikownia Pomysłów" we współpracy z  Warsztat Miejski w Gliwicach wykonali tabliczki informacyjne "UWAGA na JEŻE".

DZIEŃ BABECZKI W NASZEJ SZKOLE - AKCJA CHARYTATYWNA

„Ciągle jeszcze istnieją wśród nas anioły. Nie mają wprawdzie żadnych skrzydeł, lecz ich serce jest bezpiecznym portem dla wszystkich, którzy są w potrzebie. Wyciągają ręce i proponują swoją przyjaźń”
Nasza akcja to przyjemne z pożytecznym. Dochód ze sprzedaży słodkości przekażemy na pomoc w zakupie pompy insulinowej dla ucznia naszej szkoły.
Jeśli lubicie piec, również możecie przynieść swoje wypieki 8 marca.
Im więcej tym lepiej!!!
Zapraszamy do działania! ????????????
Babeczka, Muffinka, Słodkie, Wiśnia

RAZEM SIEJEMY DOBRO

Czas pędzi niezwykle szybko i wciąż jest go mało, więc coraz trudniej nam o szczęście. Korzystając ze Świątecznych Kartek Dobroczynnych, wyślesz w świat cząstkę dobra i optymizmu. Ten cenny dar z pewnością zauważą i docenią Twoi bliscy i znajomi. Kartki są dostępne u opiekunów wolontariatu. Cena kartki wraz z kopertą to 4 złote.
Dochód ze sprzedaży inwestujemy w pomoc chorym i niepełnosprawnym, objętych opieką programu Chcepomagac.org. realizowanego przez Stowarzyszenie SURSUM CORDA (W górę serca).
Zapraszamy Wszystkich uczniów, rodziców do kampanii charytatywnej „Świąteczne Kartki Dobroczynne”. Razem #SiejemyDobro!

ROZWÓJ KREATWYNOŚCI - WARSZTATY FLORYSTYCZNE DLA SENIORÓW "A W SERCU CIĄGLE MAJ"

11 marca w naszej szkole odbyły się warsztaty florystyczne w ramach projektu „Rok Szkolnej Aktywności” pod hasłem „A w sercu ciągle maj”. W czasie warsztatów wolontariusze i zaproszeni seniorzy wykonali ozdoby i stroiki wielkanocne. Uczestnicy wykazali się dużą kreatywnością, każda kompozycja była wyjątkowa i niepowtarzalna. W doborowym towarzystwie i miłej atmosferze przy kawie i ciastku czas szybko i miło upłynął, a wszyscy uczestnicy warsztatów czekają już na następne spotkanie.

Za nami Szkolny Dzień Babeczki - akcja charytatywna

Dzięki Waszemu zaangażowaniu i wsparciu zebraliśmy 459 zł i 50 groszy, które zostaną przekazane na pomoc w zakupie pompy insulinowej dla ucznia naszej szkoły.
Serdecznie dziękujemy Rodzicom i Uczniom za pyszne wypieki.
Zawsze możemy na Was liczyć !!!
Jesteście wspaniali ❤️????????